Voorraad/beschikbaarheid voor: 201210KF
Schrijf u nu in
  • Zoek 900 Miljard+ elektronische componenten
  • 3,000+ leveranciers
  • Opgezet in 1997
Vraag een gratis proeflidmaatschap aan
Statistieken
Totale hoeveelheid
Artikelen
1
Leveranciers die dit onderdeel in het assortiment hebben
Landen/regio's waar leveranciers met vermeldingen bestaan
Meest recente upload
Gesponsorde live zoekopdracht naar onderdelen
Onderdeelnummer: 201210KF
Onderdeelnummer Land/Regio Distributeurs Artikelen Totaal aantal
201210KF KR 1 1 230.000
Andere onderdelen
Onderdeelnummer Landen/regio's Distributeurs Artikelen Totaal aantal
2012-1032-AL 1 2 2 10
2012-10UH 2 2 2 1.030
2012 10K OHM 5% 1 2 2 9.396
2012104K50VX7R 2 2 2 721.063
201210-LAB1 1 1 2 6
2012_10V_47UF 1 1 2 2