Voorraad/beschikbaarheid voor: 40MHZ100PPM
Schrijf u nu in
  • Zoek 900 Miljard+ elektronische componenten
  • 3,000+ leveranciers
  • Opgezet in 1997
Vraag een gratis proeflidmaatschap aan
Statistieken
Totale hoeveelheid
380
Artikelen
1
Leveranciers die dit onderdeel in het assortiment hebben
Landen/regio's waar leveranciers met vermeldingen bestaan
Meest recente upload
Gesponsorde live zoekopdracht naar onderdelen
Onderdeelnummer: 40MHZ100PPM
Onderdeelnummer Land/Regio Distributeurs Artikelen Totaal aantal
40MHZ100PPM KR 1 1 380
Andere onderdelen
Onderdeelnummer Landen/regio's Distributeurs Artikelen Totaal aantal
40MHZ 10 25 30 17.753
4.0MHZHC49/S2050 1 2 2 6.843
4.0MHZHC49/S3050 1 2 4 2.938
40MHZ HC-49U 2 2 2 601
40MHZ/SC511663MZP40R2 1 1 1 4.997
40MHZ 5032 1 1 1 2.000
40MHZ 5V 1 1 2 271
4,0MHZ +-100PPM 3,3V HXO-36C 1 1 1 1.000
40MHZ(OSC52_(3.3V),SCO-103(7X5 1 1 1 3.483