Voorraad/beschikbaarheid voor: 82UFX975DC
Schrijf u nu in
  • Zoek 900 Miljard+ elektronische componenten
  • 3,000+ leveranciers
  • Opgezet in 1997
Vraag een gratis proeflidmaatschap aan
Statistieken
Totale hoeveelheid
20
Artikelen
1
Leveranciers die dit onderdeel in het assortiment hebben
Landen/regio's waar leveranciers met vermeldingen bestaan
Meest recente upload
Gesponsorde live zoekopdracht naar onderdelen
Onderdeelnummer: 82UFX975DC
Onderdeelnummer Land/Regio Distributeurs Artikelen Totaal aantal
82UFX975DC IL 1 1 20
Andere onderdelen
Onderdeelnummer Landen/regio's Distributeurs Artikelen Totaal aantal
82UF63V 2 3 3 2.758
82UF/400V 1 2 2 13.593
82UF10V 2 2 2 1.448
8.2UF 400V 10X12.5 105C MW 1 1 2 2.680
82UFD / 50V 1 1 2 64
82UF,63V,CD287,8X12 1 1 1 2.214.608
82UF 25V RADIAL 1 1 1 5.102
8.2UF 160V 1 1 1 5.000
82UF 5% 1 1 1 5.000