Stock/Availability for: 0402-68NJ
Line Items
1
Suppliers listing this part
1
Sponsored Live Part Search
Part Number: 0402-68NJ
Part Number Country/Region Suppliers Line Items Total Qty
0402-68NJ HK 1 1 10,000
Other Parts
Part Number Countries/Regions Suppliers Line Items Total Qty
040268K1% 4 4 4 292,619
0402 68PF 50V COG 5% 2 2 2 10,270
0402 6800PF 50V 10% 1 2 2 805
0402-68.1K OHM-1% 1/16W 1 1 1 10,000
0402680KOHM563MW 1 1 1 6,000
04026800PF16V10% 1 1 1 200
0402 6.8NH 1 1 1 300
0402 684J 6.3V X6S 1 1 1 85,913
040268PJ50VCOG 1 1 1 16,000
0402-6.8K OHM-1% 1 1 1 10,000