Stock/Availability for: 0805-27NJ
Total Quantity
750
Line Items
2
Suppliers listing this part
2
Sponsored Live Part Search
Part Number: 0805-27NJ
Part Number Country/Region Suppliers Line Items Total Qty
0805-27NJ TW 1 1 630
0805-27NJ JP 1 1 120
Other Parts
Part Number Countries/Regions Suppliers Line Items Total Qty
08052.7KOHM5% 1 5 5 53,451
0805 2.74K OHM 1% 1 3 3 42,940
0805 2.7 OHM 5% 1 3 3 13,387
080527NF 2 2 2 8,050
0805 270PF5% 2 2 3 2,951
0805 2.7 KOHMS 1 2 4 22,000
0805-27NH 1 1 1 1,754
0805 27NH 5% 1 1 1 33
0805 27NF X7R 50V 10% 1 1 1 4,053