Stock/Availability for: 2700PFX7R100V20%
Total Quantity
91
Line Items
1
Suppliers listing this part
1
Sponsored Live Part Search
Part Number: 2700PFX7R100V20%
Part Number Country/Region Suppliers Line Items Total Qty
2700PFX7R100V20% US 1 1 91
Other Parts
Part Number Countries/Regions Suppliers Line Items Total Qty
2700PF100V 1 2 2 15,046
2700PF/50V/20%/0603/T 1 1 1 5,000
2700PF 500V RADIAL 1 1 1 3,162
2700PF-100V-5%-RM5-2.5X6.5X7.2 1 1 1 2,800
2700PF/50V/20%/P2.5 1 1 1 1,000
2700PF5MM B/C 1 1 1 1,000
2700PF16V 1 1 1 989
2700PF/50V/20%/1206/T 1 1 1 860
2700PFX7R100V20%0805 1 1 1 6
2700PF 2.7NF 2.7N/50V BC COG 5 1 1 2 1,600