Stock/Availability for: 39OHMJ390
Line Items
1
Suppliers listing this part
1
Sponsored Live Part Search
Part Number: 39OHMJ390
Part Number Country/Region Suppliers Line Items Total Qty
39OHMJ390 FR 1 1 25,000
Other Parts
Part Number Countries/Regions Suppliers Line Items Total Qty
39 OHM 1/4W 5% 1 4 4 9,664
39 OHM 1/4W 1 3 4 1,143
39OHM 1/2W 5% 2 2 2 8,182
39 OHM-1W-5% AXIAL 1 2 2 3,830
3.9 OHMS-5% 2 2 2 3,010
39OHM5% 2 2 2 756
39OHM 2W 5% 2 2 2 211
39OHM 1/2W 2% 1 1 2 11,000