Stock/Availability for: 40MHZ100PPM
Total Quantity
380
Line Items
1
Suppliers listing this part
1
Sponsored Live Part Search
Part Number: 40MHZ100PPM
Part Number Country/Region Suppliers Line Items Total Qty
40MHZ100PPM KR 1 1 380
Other Parts
Part Number Countries/Regions Suppliers Line Items Total Qty
40MHZ 10 25 30 17,753
4.0MHZHC49/S2050 1 2 2 6,843
4.0MHZHC49/S3050 1 2 4 2,938
40MHZ HC-49U 2 2 2 601
40MHZ/SC511663MZP40R2 1 1 1 4,997
40MHZ 5032 1 1 1 2,000
40MHZ 5V 1 1 2 271
4,0MHZ +-100PPM 3,3V HXO-36C 1 1 1 1,000
40MHZ(OSC52_(3.3V),SCO-103(7X5 1 1 1 3,483