Stock/Availability for: 82UFX975DC
Total Quantity
20
Line Items
1
Suppliers listing this part
1
Sponsored Live Part Search
Part Number: 82UFX975DC
Part Number Country/Region Suppliers Line Items Total Qty
82UFX975DC IL 1 1 20
Other Parts
Part Number Countries/Regions Suppliers Line Items Total Qty
82UF63V 2 3 3 2,758
82UF/400V 1 2 2 13,593
82UF10V 2 2 2 1,448
8.2UF 400V 10X12.5 105C MW 1 1 2 2,680
82UFD / 50V 1 1 2 64
82UF,63V,CD287,8X12 1 1 1 2,214,608
82UF 25V RADIAL 1 1 1 5,102
8.2UF 160V 1 1 1 5,000
82UF 5% 1 1 1 5,000