Stock/Availability for: CK06BX334K
Line Items
121
Suppliers listing this part
63
Sponsored Live Part Search
Part Number: CK06BX334K
Part Number Country/Region Suppliers Line Items Total Qty
CK06BX334K US 48 103 23,156
CK06BX334K FR 4 4 149
CK06BX334K CA 2 4 214
CK06BX334K GB 2 3 452
CK06BX334K IL 2 2 705
CK06BX334K AU 1 1 757
CK06-BX-334K SE 1 1 350
CK06BX334K DE 1 1 80
CK06BX334K PL 1 1 17
CK06BX334K ES 1 1 5
Other Parts
Part Number Countries/Regions Suppliers Line Items Total Qty
CK06BX334KTR 2 3 5 13,100
CK06BX334KTR 330NF 50V 5,08MM 1 1 1 1,992
CK06BX334K50VK (M39014/02-1278 1 1 1 418
CK06BX334K50VA 1 1 1 165
CK06BX334KR 0.33MF 50V 1 1 1 120