Stock/Availability for: CPM8B220NK400
Total Quantity
150
Line Items
1
Suppliers listing this part
1
Sponsored Live Part Search
Part Number: CPM8B220NK400
Part Number Country/Region Suppliers Line Items Total Qty
CPM8B220NK400 FR 1 1 150
Other Parts
Part Number Countries/Regions Suppliers Line Items Total Qty
CPM8B22NK160V 2 2 2 350
CPM8B220NK250 1 1 1 5
CPM8B-220NF-K-63V 1 1 1 400
CPM8B-220NF10%160V 1 1 1 36
CPM8B220NF63V10% 1 1 1 6
CPM8B2.2UF63V5% 1 1 2 140
CPM8B 22NF 20% 400V 1 1 1 239