Stock/Availability for: CTS13-100
Total Quantity
67
Line Items
2
Suppliers listing this part
2
Sponsored Live Part Search
Part Number: CTS13-100
Part Number Country/Region Suppliers Line Items Total Qty
CTS13-100 FR 2 2 67
Other Parts
Part Number Countries/Regions Suppliers Line Items Total Qty
CTS13100MF 20V 1 2 3 73
CTS13100MF20V10 1 2 2 300
CTS13 100MF 10V 20% 1 2 2 152
CTS13100MF10V 1 1 6 92
CTS13 100F 20% 20V 1 1 2 150
CTS13 100MF 20% 20V 1 1 2 50
CTS13100MF60V10% 1 1 1 315
CTS13 100 MF 20V 5% 1 1 1 133
CTS13100NF40V 1 1 1 97
CTS13 100 MF 35V 10% 1 1 1 73