Stock/Availability for: MF4004W330K1
Line Items
1
Suppliers listing this part
1
Sponsored Live Part Search
Part Number: MF4004W330K1
Part Number Country/Region Suppliers Line Items Total Qty
MF4004W330K1 GB 1 1 3,000
Other Parts
Part Number Countries/Regions Suppliers Line Items Total Qty
MF4004W100K1 1 2 2 5,620
MF40-0.4W1KOHM1% 1 2 2 2,333
MF4004W240R1 1 1 1 7,000
MF4004W8K21 1 1 1 4,000
MF4004W12K1 1 1 1 2,000
MF40 0.4W 9K1 OHM 1% 1 1 1 1,682
MF4004W51KOHM1 1 1 1 75,000
MF40 0.4W 330K OHM 1% 1 1 1 989
MF40 0.4W 33K OHM 1% 1 1 1 608